INTERPHARM

HAKKINDA

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık sektörüne 2003 den beri kalitesi güvenirliği ve etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış saygın bir marka olarak insan yaşam kalitesini artırmak…. Mükemmele ancak çok çalışma ve sürekli kendini geliştirme ile erişilebileceği bilinciyle vizyonumuz; Türkiye tüketicisinin yaşam kalitesini artırmak sağlık sektöründe en hızlı gelişen ve büyüyen firmalar arasında yerimizi almaktır. Bu amaçla şirketimiz, FDA onaylı ürünlerle kalitesini kanıtlamıştır. Kurum değerlerimizin temel dayanağı olan “insana saygı” anlayışı çerçevesinde; Interpharm ilaç . ürünlerinden faydalanan tüm birey ve kurumların koşulsuz memnuniyetini sağlamak için gerekli yönlendirme, yönetim ve koordinasyon faaliyetleri, yönetimimizin başta gelen taahhüdüdür.

Genç, dinamik ve çağdaş bir ekip olarak hizmet vermekte olan tüm Interpharm san tic ltd şti çalışanlarının gönüllü katılımı ve yüksek performansı ile ülkemizin sayılı başarılı kuruluşları arasında yerimizi almak konusunda inancımız tamdır.

INTERPHARM

image 1961 yılında Fred Pestalozzi Bio-Strath firmasını İsviçrenin Herrliberg kasabasında kurdu. Bugün fabrikada bir yılda ortalama 1,3 milyon ilaç üretilmektedir. Bu ürünler makineyle doldurulup, etiketlenip yurtdışına gönderilmek üzere hazırlanıyor.

image INTERPHARM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİCARET LTD.ŞTİ. olarak sağlık sektöründe öncülük eden ve ilklere imza atan konumumuzu sürdürmenin, nitelikli insan kaynağının kurumumuza kazandırılması ve sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu ile sağlanabileceğini biliyoruz.

image Sürekli gelişime odaklanan, esnek bir yapıya sahip ve çalışanlarına duyarlı bir şirket olarak, çalışanlarımızın fikirlerine büyük önem veriyor ve bunu hissettirmek için onlara ve kuruma değer katacak yatırımlar yapıyoruz. Interpharm ilaç olarak 2003 den beri başarı yolculuğuna, bugün büyüyerek devam ediyoruz. Gururla ve güvenle.

FARKIMIZ

Etik değerlere bağlılık, güvenilirlik, alçak gönüllülük, takım çalısması, bilgi ile çalışma, kalite ve süreç odaklılık, müşteri memnuniyetine önem verme, sürekli gelişim, yenilikçilik, açık iletişim, şeffaflık, liderlik ve girişimci olma değerlerini her zaman ön plana alıyoruz. Topluma, doğaya ve çevreye saygıyı olmazsa olmaz sayıyor doğa ile insan arasında köprü ilkesi hedefimiz.

Büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık esnek yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürümüze ve değerlerimize uyumunu sağlayabilmek amacıyla kapsamlı adaptasyon programları uyguluyoruz.

STRATH DÜNYA 2.LİĞİ BELGEMİZ